Nawigacja

Aktualności

Zasady odbioru bezpłatnych egzemplarzy kalendarza IPN Gdańsk „Kawaleria i artyleria konna Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej. Kujawy i Pomorze”

Informujemy o zasadach otrzymania bezpłatnych egzemplarzy przez placówki oświatowe z terenu woj. pomorskiego.

W związku z ogromnym zainteresowaniem kalendarzem IPN Gdańsk „Kawaleria i artyleria konna Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej. Kujawy i Pomorze” informujemy o zasadach otrzymania bezpłatnych egzemplarzy przez placówki oświatowe z terenu woj. pomorskiego.

  1. Dysponujemy ograniczoną liczbą egzemplarzy. Ich dystrybucja zakończy się wraz z wyczerpaniem zapasów.
  2. Dla każdej placówki oświatowej zgłaszającej chęć otrzymania kalendarza przeznaczyliśmy maksymalnie po 2 egzemplarze, adresowane przede wszystkim do nauczycieli historii.
  3. Ze względu na wielkość kalendarzy nie będą one wysyłane drogą pocztową. Zainteresowani muszą odebrać je we własnym zakresie.
  4. Odbiór kalendarzy w siedzibie IPN Gdańsk (al. Grunwaldzka 216) jest możliwy od 7 stycznia 2019 r. po wcześniejszym umówieniu się (szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie OBEN IPN w Gdańsku, al. Grunwaldzka 216, tel. 58 669 40 24, fax 58 669 40 23, anna.kozlowska@ipn.gov.pl).
  5. Dla placówek oświatowych oddalonych od Trójmiasta przewidzieliśmy możliwość odbioru kalendarzy w delegaturach Pomorskiego Kuratorium Oświaty zlokalizowanych w Tczewie, Kościerzynie i Słupsku. Do 18 stycznia czekamy na zgłoszenia chęci odbioru bezpłatnych egzemplarzy z wyżej wymienionych lokalizacji. Po tym terminie przekażemy dalsze informacje dotyczące obioru.

do góry