Nawigacja

Aktualności

Delegatura IPN w Bydgoszczy zaprasza do udziału w konkursie o Żołnierzach Wyklętych

Zachęcamy do wzięcia udziału w​ konkursie dot. Żołnierzy Wyklętych, organizowanym przez Referat Edukacji Narodowej Delegatury IPN w Bydgoszczy przy wsparciu Narodowego Banku Polskiego oraz Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Konkurs będzie miał formę quizu, odbędzie się online, link do konkursu zostanie udostępniony na profilu w serwisie Facebook – profil Delegatury IPN w Bydgoszczy.

  1. Czas trwania konkursu: od godziny 9.00 1 marca 2021 r. do godziny 9.00 2 marca 2021 r. lub do wyczerpania limitu uczestników (100 osób).
  2. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Limit uczestników: 100.
  3. Konkurs przeprowadzony będzie przy użyciu aplikacji Kahoot (wystarczy link aktywacyjny, nie ma potrzeby instalowania aplikacji). Uczestnicy zobowiązani są do zapamiętania „nicków” pod którymi biorą udział w quizie oraz podanie ich na prośbę organizatora w przypadku zdobycia nagrody.
  4. Konkurs składa się z 10 pytań z ograniczonym czasem na odpowiedź (w zależności  od rodzaju pytania: 20 s lub 30 s).
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 marca 2021 r. o godz. 10.00, na profilu Delegatury IPN w Bydgoszczy w serwisie Facebook. Nagrody zostaną wysłane za pośrednictwem poczty.
  6. Nagrodzonych zostanie dziesięć (10) osób, które w najkrótszym czasie poprawnie odpowiedzą na pytania: 10 pierwszych osób otrzyma nagrody ufundowane przez IPN oraz Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, natomiast trzy najszybsze osoby otrzymają dodatkowo nagrody ufundowane przez Narodowy Bank Polski.

Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób.

do góry