Nawigacja

Aktualności

Konkurs! Do wygrania wejściówka do Aresztu Śledczego w Gdańsku z przewodnikiem!

W związku z uroczystością 100. rocznicy osadzenia w gdańskim więzieniu Józefa Piłsudskiego i Kazimierza Sosnkowskiego przygotowaliśmy konkurs.

Główną nagrodą w konkursie jest pięć dwuosobowych wejściówek do Aresztu Śledczego w Gdańsku. W programie trasy historycznej po obiekcie (z przewodnikiem) jest zwiedzanie celi, w której przetrzymywany był Józef Piłsudski w 1917 roku.

REGULAMIN KONKURSU

  • W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
  • Główną nagrodą w konkursie jest pięć podwójnych wejściówek do Aresztu Śledczego w Gdańsku w dniu 29 lipca 2017 r. (w sobotę) o godz. 10.00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród uczestników konkursu, którzy udzielą prawidłowych odpowiedzi na pytania.
  • Warunkiem koniecznym udziału w zwiedzaniu Aresztu Śledczego jest podanie danych osobowych (imienia, nazwiska, numeru dowodu osobistego). Stanowi o tym regulamin SW. O dane poprosimy zwycięzców konkursu drogą elektroniczną. Można je będzie również podać przy odbiorze wejściówki.
  • Przygotowaliśmy również dziesięć zestawów nagród pocieszenia, w skład których wchodzą broszurki edukacyjne o Józefie Piłsudskim i Kazimierzu Sosnkowskim, koszulki z Żołnierzami Wyklętymi, a także gry edukacyjne IPN.
  • Losowanie nagród i ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 24 lipca. Zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną.
  • Nagrody w konkursie należy odbierać osobiście w siedzibie IPN do 27 lipca włącznie w dni robocze w godz. 8.15–16.15 (wejściówki). Nagrody pocieszenia można odbierać do końca sierpnia br. (w tych samych godzinach).
  • Wejściówki będzie można wygrać również w konkursie organizowanym na anternie Radia Gdańsk.
do góry