HARMONOGRAM
- 22 października 2016 – termin nadsyłania zgłoszeń (etap zamknięty)
- 18 listopada 2016 – ostateczny termin I etapu konkursu (wewnątrzszkolnego)
- 1 grudnia 2016 – ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń reprezentacji szkoły
- 16 grudnia 2016 – finał konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Finał odbędzie się w Sali BHP w Gdańsku (ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6) o godz. 11.00.
Organizatorzy załączają również pomocniczą bibliografię.
Zapraszamy!
Koordynator
Artur Chomicz
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Gdańsku
tel.: 58 668 49 05, 694 156 947
e-mail: artur.chomicz@ipn.gov.pl
LISTA FINALISTÓW
XIV LO w Gdyni
- Bogumiła Badziąg – XIV LO Gdynia
- Julia Kwidzyńska – XIV LO Gdynia
- Maria Obiegły – XIV LO Gdynia
Technikum TEB Edukacja
- Wnuk-Lipińska Aneta
- Skowrońska Małgorzata
- Szmidt Michał
Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworu Gdańskim
- Roksana Jarska
- Sandra Karpińska
- Aleksandra Frąckiewicz
Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni
- Igor Tatara
- Daniel Cieślak
- Jakub Ostanówko
I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie
- Monika Węsierska
- Weronika Perczak
- Adam Pepliński
X LO w Gdyni
- Krzysztof Lauer
- Marcin Kurczyńswki
- Albert Kościelak
Zespół Szkół w Redzie
- Marek Talaga
- Wojciech Wojciechowski
- Bartłomiej Grzybowski
I Liceum Ogólnokształcące w Sopocie im. Curie – Skłodowskiej
- Julia Olejnik
- Kacper Długokęcki
- Kamil Neubert
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie
- Andrzej Osowski
- Marek Łukasik
- Marlena Piankowska
I Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
- Piepiórka Mateusz
- Dębski Filip
- Kucharski Maciej
Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych z Bytowa
- Michał-świątek Brzeziński
- Jakub Gostomski
Zespół Szkół Morskich w Gdańsku
- Kaczmarczyk Mateusz
- Pikul Maciej
- Guzmann Kacper
Zespół Szkół Łączności w Gdańsku
- Jacek Kowalczyk
- Bartosz Biniek
- Piotr Szeszkowski
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lęborku
- Oliwia Nastały
- Magdalena Gruchała
- Klaudia Drywa
Zespół Szkół w Sztumie
- Barbara Wędrychowska
- Bartosz Mielniczek
- Maciej Krupa
Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
- Mikołaj Chraca
- Roman Kaniecki
- Jadwiga Kuśmierz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie
- Marcin Andrzejczak
- Bartosz Konieczny
- Aleksander Twardzik