Nawigacja

Aktualności

Informacja

Strona posiada nowszą wersję

Kliknij tutaj, aby przejść dalej

VI Historyczny Rajd Rowerowy „Śladami Polaków z Gdańskich Wyżyn” – 24 września 2022

W imieniu Historycznego Klubu Turystycznego „Szlakami Pamięci” (działającego przy Oddziale IPN w Gdańsku) zachęcamy do uczestnictwa w VI Historycznym Rajdzie Rowerowym „Śladami Polaków z Gdańskich Wyżyn”. Zapisy przyjmujemy do 22 września br.

 Startujemy: 

24 września 2022 roku (sobota).

 

 Miejsce i termin zbiórki: 

W godz. 8.30–9.00 przed budynkiem Dworca PKP w Pszczółkach (od strony ul. Dworcowej 4). 

 

 Trasa i dodatkowe atrakcje: 

Z Pszczółek wyruszymy do Pruszcza Gdańskiego skrajem malowniczej Wysoczyzny Kaszubskiej, mijając po drodze miejscowości pogranicza kociewsko-kaszubskiego: Sobowidz, Ełganowo, Trąbki Wielkie, Trąbki Małe, Kłodawę, Rusocin. Rajd zakończymy w pięknie odrestaurowanym Domu Wiedemanna w Pruszczu Gdańskim, gdzie oprócz posiłku regeneracyjnego odbędzie się krótki quiz historyczny. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Ponadto każdy z uczestników otrzyma okolicznościową koszulkę. 

 

 Zapisy: 

Podstawą wpisu na listę uczestników Rajdu jest przesłanie skanem podpisanego Regulaminu Rajdu. Skan załączonego w niniejszym mailu pliku należy przesyłać najpóźniej do 22 września br. do godz. 15.00 pocztą elektroniczną na adres:

bartosz.januszewski@ipn.gov.pl

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

 Pozostałe informacje: 

Uczestnictwo w Rajdzie jest bezpłatne. Uwaga! Ze względu na trudności terenowe w Rajdzie mogą uczestniczyć osoby zaopatrzone w rowery terenowe/górskie. Udział osób niepełnoletnich (od 15. roku życia) wyłącznie pod opieką dorosłych. Regulamin i oświadczenie o stanie zdrowia dostępne jest w załączniku.

do góry