Nawigacja

Aktualności

Zapraszamy na Dni Wydawnictwa IPN do księgarni oddziału w Gdańsku – 20–31 sierpnia 2022

Wielka wyprzedaż połączona ze spotkaniami z autorami, wystawami, kinem plenerowym i innymi atrakcjami to pierwsze tego typu wydarzenie w historii działalności Instytutu Pamięci Narodowej.

W sobotę 20 sierpnia br. odbyła się wielka inauguracja Dni Wydawnictwa IPN. Tego dnia w magazynie centralnym w Warszawie oraz ośmiu oddziałach IPN (w tym w oddziale w Gdańsku i delegaturze w Bydgoszczy) odbyła się wyprzedaż naszych publikacji, której towarzyszyły ciekawe wydarzenia popularyzujące historię.

W gdańskim oddziale IPN przygotowaliśmy m.in. prezentację unikalnych materiałów archiwalnych IPN, prezentację wystawy plenerowej „Anna Walentynowicz. Legenda «Solidarności»” oraz „Przełom. Sierpień 1980 i «Solidarność»”, upominki dla wszystkich uczestników wydarzenia, warsztaty edukacyjne – malowanie toreb, a dla pierwszych dziesięciu osób książkowe niespodzianki.

Na odwiedzających czekało aż 950 tytułów. Przez kolejnych dwanaście dni (tj. do końca sierpnia) będzie można nadal kupić bestsellerowe książki o 40% taniej, a ceny niektórych z nich zaczynają się już od złotówki. Wiele z nich nie będzie już wznawianych, dlatego to ostatnia szansa na uzupełnienie domowej biblioteczki. Publikacje można nabywać stacjonarnie m.in. w księgarni IPN w Gdańsku i Delegaturze w Bydgoszczy, a także za pośrednictwem internetu (oferta dostępna online).

Więcej informacji na temat akcji dostępnych jest na naszej stronie (link).

 

 

SZCZEGÓŁY OFERTY

 

do góry