Nawigacja

Aktualności

Prezentujemy listę uczestników i opiekunów etapu ogólnopolskiego konkursu „»O Naszą Niepodległą!« – udział ziemian w walkach o odzyskanie niepodległości i terytorium II Rzeczypospolitej 1914–1922”

Finał konkursu odbędzie się w dniach 7–8 czerwca 2018 r. w Warszawie.

W załączeniu prezentujemy listę uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego konkursu „O Naszą Niepodległą!” – udział ziemian w walkach o odzyskanie niepodległości i terytorium II Rzeczypospolitej 1914-1922 Konkurs organizowany jest wspólnie przez Instytut Pamięci Narodowej i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie Oddział Kraków oraz Zarząd Główny.

Projekt został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Etap ogólnopolski odbędzie się 8 czerwca 2018 r. od godziny 8.30 w Centrum Łowicka, przy ul. Łowickiej 21 w Warszawie. Przewidywane zakończenie tego etapu będzie miało miejsce ok. godziny 13.00, a finał projektu i uroczyste rozdanie nagród rozpocznie się o godzinie 14.00.

Dzień wcześniej jest zaplanowane zwiedzanie Belwederu w Warszawie. Zarezerwowane wejścia grup liczących nie więcej niż 30 osób są przewidziane w następujących godzinach: 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 14.30. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o pilny kontakt z organizatorem w celu ustalenia terminu i godziny zwiedzania pałacu pod adresem mailowym marcin.chorazki@ipn.gov.pl

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do zwiedzania Belwederu upływa 21 maja. W celu zgłoszenia uczestników należy podać imię i nazwisko, szkołę oraz numer PESEL.

Kancelaria Prezydenta RP informuje, że ze względu na charakter obiektu zastrzega sobie możliwość odwołania zwiedzania nawet w ostatniej chwili bez podania przyczyny, dlatego prosimy śledzić na bieżąco komunikaty na stronie organizatorów konkursu.

W takim przypadku organizatorzy przygotują alternatywny program dla przybyłej młodzieży i ich opiekunów w dniu 7 czerwca. Bliższe informacje podamy najpóźniej 30 maja.

do góry