Nawigacja

Aktualności

Strona posiada nowszą wersję

Kliknij tutaj, aby przejść dalej

Konkurs fotograficzny – obchody 1 marca (nadsyłanie zgłoszeń do 30 marca)

Konkurs fotograficzny na zdjęcie dokumentujące obchody Narodowego Święta Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w województwie kujawsko-pomorskim w 2017 r.

Uwaga uczniowie, studenci i mieszkańcy regionu! 

Konkurs fotograficzny na zdjęcie dokumentujące obchody Narodowego Święta  Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w województwie kujawsko-pomorskim w 2017 r. Do wygrania komplet koszulek dla Ciebie, Twojej klasy, rodziny, drużyny harcerskiej z wizerunkami bohaterów polskiego podziemia niepodległościowego z naszego regionu.

Wystarczy, że:

  • zrobisz zdjęcie dokumentujące obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Twoje szkole, dzielnicy, mieście lub województwie, etc. Na fotografii możesz również udokumentować jak pojedyncze osoby oddają hołd i cześć „Żołnierzom Wyklętym”
  • wyślesz je do 30 marca 2017 r. na adres: piotr.wiejak@ipn.gov.pl z dopiskiem: konkurs fotograficzny (format JPG, załącznik o maksymalnym rozmiarze do 20 MB)

Laureaci konkursu otrzymają zestaw koszulek (dla klasy; drużyny, organizacji po 30 szt.; dla rodziny 5 szt.); osoby wyróżnione – niespodziankę.

W przypadku osób przystępujących do konkursu w imieniu klasy, należy podać imię i nazwisko, klasę, pełną nazwę szkoły oraz dane i kontakt do nauczyciela lub wychowawcy.

Uwaga! Przesyłając zdjęcia konkursowe należy koniecznie dołączyć następującą formułkę, podpisaną u dołu własnym imieniem i nazwiskiem: 

„Oświadczam, że jestem jedynym autorem przedstawionego zdjęcia i dysponuję pełnią praw autorskich. Wyrażam zgodę na publikacje mojego zdjęcia na stronie ipn.gov.pl”.

Czekamy na Wasze zdjęcia!

do góry